Wstępne szkolenia

Rekrutowani przez nas kierowcy są wstępnie szkoleni w zakresie prawa transportowego UE, czasu pracy kierowcy i przechodzą Kwalifikację wstępną, lub Szkolenie okresowe, badania psychotechniczne
i lekarskie.

Firmom transportowym oferujemy również przeprowadzenie Kwalifikacji wstępnych i Szkoleń okresowych dla zatrudnianych przez nie kierowców, które przeprowadzamy
w ramach umowy z Ośrodkiem Szkoleń Kierowców „Plustrans” w Zgierzu.

Elastyczny system szkoleń dopasowany indywidualnie do systemu pracy każdego kierowcy pozwala każdemu z nich uczestniczyć w kursach teoretycznych bez zakłócania wykonywania obowiązków służbowych.
Ponadto oferujemy wsparcie w zakresie uzyskania kart kierowców i świadectw kierowców dla zatrudnianych przez firmy transportowe cudzoziemców.

Usługi dedykowane dla transportu

Zalety usług dedykowanych
dla transportu

1

Każda branża jest różna i wymaga innego podejścia. Nie inaczej jest z firmą transportową, gdzie konieczne jest, aby kierowcy mieli odpowiednie kwalifikacje, szkolenia okresowe i badania lekarskie.

2

Rekrutacja nowych osób przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich formalności może być wyzwaniem. Co więcej, wszyscy kierowcy zawodowi muszą posiadać świadectwo kwalifikacji zawodowych.

3

Korzystając z usług dedykowanych dla transportu w Pathfinder, masz pewność, że zachowasz ciągłość zatrudnienia. Zadbamy o rekrutacje, szkolenia i formalności związane z zatrudnianiem pracowników tymczasowych.

W czym
Ci pomożemy?

W Pathfinder specjalizujemy się w rekrutowaniu osób z ponad 20 krajów na świecie. Zatrudniani przez nas pracownicy pochodzą nie tylko z Europy, ale również z Azji czy Afryki.

Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy
w stanie zadbać o legalizację pracy i pobytu cudzoziemców
w Polsce. Tym samym mogą oni podjąć pracę w Twojej firmie zgodnie z prawem.

Świadcząc nasze usługi dla transportu, szukamy pracowników, którzy spełniają Twoje wymagania. To Ty określasz zapotrzebowanie i wymagane umiejętności. Na ich podstawie przeprowadzamy rekrutacje.

Podczas rozmów z kandydatami wyłaniamy najlepsze profile, które przedstawiamy Tobie. Po Twojej akceptacji są oni przez nas zatrudniani. Dzięki temu to my bierzemy na siebie wszelkie formalności związane z:

Szybszy rozwój firmy

wynagrodzeniem

Szybszy rozwój firmy

składkami do ZUS i US

Szybszy rozwój firmy

nadzorowaniem pracy

Szybszy rozwój firmy

koordynowaniem harmonogramu

Szybszy rozwój firmy

wyliczaniem czasu pracy

Szybszy rozwój firmy

badaniami lekarskimi

Szybszy rozwój firmy

BHP

… i wiele więcej.

Specjalnie dla branży transportowej dbamy o to, aby zatrudniani przez nas kierowcy mogli odbyć niezbędne Kwalifikacje wstępne i Szkolenia Okresowego. Przeprowadzamy je w ramach elastycznego systemu szkoleń tak, aby zachować ciągłość zatrudnienia w Twojej firmie.

Rekrutujemy kierowców zawodowych i zapewniamy im niezbędne badania i szkolenia – a Tobie niezastąpioną kadrę pracowników.

Usługi dedykowane dla transportu

Korzyści z usług
dedykowanych
dla transportu

 1. 01.

  Ciągłość zatrudnienia kierowców

  rekrutujemy kierowców z całego świata. Dlatego nie musisz martwić się o ciągłość zatrudnienia. Odpowiemy na Twoje potrzeby i znajdziemy dla Ciebie najlepszych kandydatów o odpowiednich umiejętnościach. Dbamy o ich rekrutacje zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, które ustalamy na początku współpracy.

 2. 02.

  Co więcej, specjalizujemy się w zatrudnianiu cudzoziemców.

  Udzielamy wsparcia w zdobyciu potrzebnych dokumentów do legalnej pracy
  i pobytu w Polsce. Pomagamy wypełnić dokumenty i załatwić formalności
  w urzędach.

 3. 03.

  Szkolenia

  kierowca zawodowy potrzebuje przejść odpowiednie Kwalifikacje i Szkolenia, aby móc zacząć pracę. Wiemy, że związane z tym formalności zajmują czas, dlatego oferujemy dla zatrudnionych osób odpowiednie szkolenia. Dzięki temu mogą oni wykonywać swoje obowiązki w Twojej firmie.

 4. 04.

  Oszczędność czasu

  Twoja firma musi pracować, dlatego potrzebujesz gotowej do pracy kadry pracowników. Zawodowi kierowcy są niekiedy cenni na wagę złota. Decydując się na usługi dedykowane dla transportu, masz pewność, że ich nie zabraknie. Bierzemy na siebie formalności związane z rekrutacją, szkoleniami i finansami. Oszczędzamy Twój czas, który możesz przeznaczać na rozwój firmy.

 5. 05.

  W przypadku tzw. Body leasingu to my jesteśmy ich pracodawcami i to my ich zatrudniamy.

  Dlatego to my odpowiadamy za wszelkie formalności, które do tej pory pochłaniały mnóstwo czasu. Zajmujemy się rekrutacją, szkoleniami, zezwoleniami na pracę i innymi dokumentami, które umożliwią pracę w Twoje firmie.

Zdejmiemy z Twoich barków wypłatę wynagrodzeń, opłacanie składek do ZUS i US, szkolenia BHP czy badania lekarskie. Jako pracodawca użytkownik otrzymujesz co miesiąc jedną fakturę, która jest Twoim jedynym kosztem.

Zdecyduj się na usługi dedykowane dla transportu. Nie martw się rekrutacją nowych pracowników. Powierz nam swoje obowiązki. Zadbamy o to, aby znaleźć dla Ciebie najlepszych kandydatów z motywacją, odpowiednimi kompetencjami i potrzebnymi szkoleniami.

Zapraszamy
do współpracy

Masz problem z pozyskaniem kandydatów do pracy? A może Twoi pracownicy za często rotują?

Zadbamy o stabilność i kompetencje Twojej kadry.

Sprawdź
pathfinder
pathfinder

Zatrudnimy dla Ciebie nowych
pracowników i zajmiemy się kadrami
oraz płacami.

Skontaktuj się
z nami

Pozwól znaleźć dla siebie najlepszych kandydatów, którzy wesprą Twoją firmę niezależnie od branży. Sprawdź nasze możliwości.
  * pola wymagane

  Wyślij